Choustník

Provozní řád víceúčelového antukového hřiště Choustník

Provozní řád víceúčelového antukového hřiště
Choustník

Provozovatel: OBEC CHOUSTNÍK , 391 18 Choustník 16
Správce: Tomáš Kratochvíl
Rezervace: tel: 724 912 597
Výdej klíčů a vybavení: Po telefonické dohodě.

1. Vstup na antukové hřiště:
a) Vstup na hřiště je umožněn až po seznámení se s „Provozním řádem víceúčelového antukového hřiště“

2. Práva a povinnosti uživatele:
a) Pohyb po antukovém hřišti pouze ve vhodné sportovní obuvi. Vstup ve fotbalové obuvi (kopačky) je
ZAKÁZÁN!
b) Užívání antukového hřiště je možné za účelem provozování sportovní činnosti.
c) V prostoru hrací plochy je zakázáno kouření, popíjení nápojů ve skle; dále je zakázáno vodit psy či jiná zvířata.
d) Na hřiště je zakázáno vjíždět na kolech, koloběžce, kolečkových bruslích, skateboardu, motocyklu, automobilu
e) Sportovní činnost uživatele na hřišti je výhradně na vlastní nebezpečí a provozovatel nezodpovídá uživateli ani třetím osobám za žádné hmotné či zdravotní škody, které by jim v souvislosti s užíváním hřiště vznikly
f) Uživatel je povinen při svém jednání dbát bezpečnosti vlastní i ostatních.
g) Uživatel je povinen zachovávat čistotu všech zařízení a hrací plochy.
h) Uživatel je povinen řídit se pokyny správce sportoviště.

3. Rezervace hřiště a ceník pronájmu:
a) Hřiště je nutno předem rezervovat telefonicky nebo osobně u správce. Bez předchozí rezervace bude umožněn zájemci vstup pouze v případě, že na požadovanou dobu není zadána již jiná rezervace.
b) Rezervaci kurtu je možné provést maximálně týden předem.
c) Provozovatel si vyhrazuje právo na úpravu či omezení provozní doby při konání vlastních sportovních nebo kulturních akcí.
d) Cena za zapůjčení jednoho kurtu je stanovena následovně:
Plná cena
100,-Kč/60 minut hry/kurt
Zlevněná cena
60,-Kč/60 minut hry/kurt
při zakoupení permanentky na 10x60 minut
e) Pronájem kurtů končí vrácením veškerého zapůjčeného vybavení a po kontrole hřiště správcem.
f) Plná cena za pronájem hřiště se hradí jednorázově v hotovosti u správce hřiště. Na uhrazenou částku obdrží uživatel účetní doklad.
g) Permanentku za 600,- Kč lze zakoupit u správce nebo na OÚ Choustník. Ta pak slouží jako doklad o zaplacení hřiště a uživatel ji předloží na hřišti správci hřiště k označení.

4. Užívání antukového hřiště:
a) Před zahájením hry, pokud je povrch hřiště suchý, je uživatel povinen dostatečně pokropit hrací plochu vodou.
b) Uživatel dle svého uvážení provede nalajnování hrací plochy. Lajnovačka, vápno – u správce hřiště.
c) Po ukončení hry je uživatel povinen uvést kurt do původního stavu. Zarovná nerovnosti na antuce hrablem, zaválcuje hřiště jedním z válců. Na údržbu hřiště je vymezeno 15 minut – nezapočítává se do hracího doby.

5. Vyloučení z areálu:
a) V případě porušení výše uvedených zásad je správce oprávněn vykázat provinilce ze hřiště bez nároku na vrácení zaplaceného poplatku za pronájem kurtu.

Za Obec Choustník

starosta obce - Jan Kubart